Recenze o Mammax

 • Anna
  Po těhotenství prsa ztratila svůj předchozí tvar, objevily se strie. Chtěl jsem jít k plastickému chirurgovi, ale bál jsem se. Četl jsem o kapslích Mammax na fórech, využil jsem příležitosti a objednal si. Efekt je prostě úžasný. Na konci kurzu se poprsí zpružnilo, pokožka se zpružnila, strie zmizely. Doporučuji.
  Mammax
 • Jana
  Od mladého věku se nemohla pochlubit krásnými a bujnými prsy. Nebyl dostatek přirozeného objemu. Četl jsem o mammax na internetu, přitahoval přírodní složení. Objednal jsem si to. O dva týdny později jsem si všiml, že se hrudník začal plnit, kontury byly jasnější. Když jsem opil tobolky na kurzu, byl jsem prostě ohromen, přirozené objemy byly doplněny.
  Mammax
 • Eva
  S věkem začala prsa ztrácet svoji dřívější přitažlivost. Přemýšlel jsem o plastickém zákroku, ale abych byl upřímný, jsem vůči těmto postupům skeptický. Přítel doporučil tobolky Mammax. Objednal jsem si a chci poznamenat, že jsem byl spokojený. Poprsí se stalo svěží, sexy, jako za 20 let.
  Mammax
 • Marie
  Po hormonálním narušení jsem si všiml, že to mělo negativní vliv na moje prsa. Objevily se strie, tvary se staly méně čirými a o pružnosti není třeba vůbec mluvit. Koupeno mammax, střih. Velikost poprsí se zvětšila, pokožka se stala rovnoměrnou a krásnou. Nyní si mohu dovolit hluboký výstřih. Muži jsou prostě šílení.
  Mammax
 • Věra
  Rozhodl jsem se zhubnout, nadbytečné kilogramy už nevypadaly atraktivně. Ztratil jsem 10 kg, ale prsa s nimi zmizela. Busta poklesla a objevily se strie. Doporučeno Mammax, kurz vypil. A hurá, hrudník byl naplněn, formy se vrátily, pokožka se stala neuvěřitelně pružnou a zářivou. Cena je navíc dostupná. Doporučte všem!
  Mammax
Uživatelské hodnocení Mammax
4.7
23